Martina Grešová: V živote som nemala lepšiu pomádu!

Presne takto reagovala módna dizajnérka Martina Grešová na BB Balzam na pery The ONE, ktorý vyskúšala vďaka spolupráci s nami. Tomu sa povie win-win – my sa tešíme, že máme ju, ona sa teší, že má nás.

Aj módna dizajnérka Martina Grešová patrí k tým dámam, ktoré sa rozhodli spoločne s nami šíriť posolstvá o kvalite a najmä zdravotnej a ekologickej zodpovednosti našich produktov. Najmä na svojich sociálnych sieťach. A vďaka tomu spoznala niečo, čo dlho hľadala – najlepšiu starostlivosť o pery!

„Zatiaľ u mňa vyhráva BB Lipbalm The ONE, asi nikdy v živote som nemala lepšiu pomádu, a to som ich už v živote vystriedala fakt veľa,” smeje sa. „Keďže často v zime lyžujem a v lete veľa cestujem aj kvôli práci, je to pre mňa ako nájdenie pokladu na konci dúhy.”

Kvalitná starostlivosť o telo
Martina Grešová ako nielen súčasná módna dizajnérka, ale aj bývalá vicemiss, si potrpí na celkovú starostlivosť. V oblasti telovej kozmetiky prepadla nášmu Krému proti celulitíde Swedish Spa určenému na vyhladenie a spevnenie pokožky a redukciu celulitídy. Je obohatený o kofeín, ktorý celulitídu zmierňuje, ale aj o povzbudzujúci zázvorový olej a zjemňujúci hydratačný komplex Hydracare+. Práve to sú látky, ktoré na ňom Martina oceňuje.

Nechty – najmä rýchlo a kvalitne!
„Do tretice musím vyzdvihnúť laky na nechty The ONE Long Wear,” povedala. „Keďže sa v podstate stále niekam ponáhľam, nemám čas čakať dlho, kým mi lak na nechtoch zaschne. A tento je do minútky suchý!” Okrem tejto nepopierateľne skvelej vlastnosti ocenila aj množstvo odtieňov, ktoré sú k dispozícii na výber.

Vyskúšaj, či výber Martiny Grešovej sadne aj tebe!

BB Balzam na pery The ONE

Krém proti celulitíde Swedish Spa

Laky na nechty The ONE Long Wear